باربری، پایتخت سبز در قیطریه شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری، پایتخت سبز در قیطریه شمال تهران | اتوبار پایتخت

شعبه باربری پایتخت سبز در قیطریه شمال تهران چگونه عمل میکند؟

باربری پایتخت سبز در منطقه قیطریه شمال تهران مشغول به ارائه خدمات به صورت تصمینی همراه با بیمه نامه باربری می باشد. این نویدی می باشد برای تمام کارکنان پایتخت سبز که باری دیگر در خدمت شهروندان عزیز باشد چراکه با داشتن این قرصت توانسته ایم نامی ماندگار و خاطره ای خوش از نام پایتخت سبز بسازیم. با توجه به سابقه طولانی در حوزه باربری و جابجایی داشته ایم به این توانایی و تجربه دست یافته ایم که تمام جوانب امر را در زمان حمل و نقل، جابجایی و… ملاحظه کنیم. یقینا برای همه ما اتفاق افتاده که مجبور به جابجایی شویم و می دانیم زمان جابجایی و بسته بندی تنها دغدغه و نگرانی ما گم شدن و شکستن وسایل یا اثاثیه می باشد. همانطور که در بالا هم ذکر کردیم ما با داشتن سابقه ای طولانی در حوزه باربری تدابیری برای پایان دادن این دغدغه و نگرانی اندیشیده ایم. بدین منظور با داشتن کادری مجرب و حرفه ای، به صورت تضمینی و قید آن در قراداد و تضمین به همراه بیمه نامه باربری به شما اطمینان خاطر می بخشد که دیگر استرس در هنگام جابجایی نداشته باشید.

باربری، پایتخت سبز در قیطریه شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری، پایتخت سبز در قیطریه شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز جهت افزایش و کیفیت نتیجه عمل خود منتظر شنیدن صدای شما از منطقه قیطریه شمال تهران می باشد. جهت ایراد نظرات و انتقادات خود لطفا با شماره تماس های دائمی ما

۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲

تماس حاصل فرمایید.

و برای عقد قرارداد به صورت حضوری به آدرس ما در تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی مراجعه فرمایید.

قیطریه یکی از محلات قدیمی شمیرانات در شمال تهران است. وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه از خصوصیات منحصر به فرد زیست محیطی این محل می‌باشد.
این محله با مساحتی معادل ۱٬۵۲۷۱۱۶ کیلومتر مربع در منطقه ۱ شهر تهران واقع شده. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه، بلوار صبا و شمال پارک قیطریه، از جنوب به بزرگراه صدر، از شرق به بلوار قیطریه و شرق پارک قیطریه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می گردد.

باربری، پایتخت سبز در قیطریه شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری، پایتخت سبز در قیطریه شمال تهران | اتوبار پایتخت

همواره ما برای بالا بردن امنیت خدماتی که ارائه می دهیم به صورت گزینشی افرادمان را انتخاب می کنیم به این صورت که برای استخدام افرادمان از مراحل تست اعتیاد و عدم سوء پیشینه عبور میکنند و زمانیکه مورد تایید قرارگرفتند با آنها همکاری لازم را می کنیم همه این مواردی که ذکر شد تنها به این دلیل می باشد که خاطر مشتریان عزیز را جمع کنیم و نیز از خود نامی ماندگار و خاطره ای شیرین برجای گذاریم.

باربری پایتخت سبز چه تضمینی در ارائه خدمات خود دارد؟

باربری پایتخت سبز با ارئه خدمات به صورت تضمینی به شما این اطمینان را می دهد که افراد متخصص تیم ما، در کمترین زمان ممکن به انجام خدمات می پردازند به این صورت که این افراد کار دیده و کاربلد طبق خواسته شما به بسته بندی می پردازند و هم چنین افراد در واحد حمل و نقل مراقب اثاثیه شما هنگام جابجایی هستند که مبادا از وسایل شما کم شود وسایل نقلیه باربری پایتخت سبز مجهز به موکت کف کانتینر برای حفاظت بیشتر از وسایل شکستنی شما می باشد. هم چنین پتوهای مخصوص بسته بندی برای جلوگیری از صدمه خوردن، خط خوردگی وسایل بزرگ مانند یخچال، تلویزیون می باشد.

انتقال انتقادات و پیشنهادات کاربران، مشتریان پایتخت سبز به چه صورت می باشد؟

باربری پایتخت سبز برای دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود راههای ارتباطی بسیار آسان قرار داده است. برای تماس با سرویس های پاسخگویی ما تنها یکبار کلیک کنید.

لینک های مفید و پربازدید در پایتخت سبز:

باربری پایتخت سبز در شهرک راه آهن غرب تهران
باربری پایتخت سبز در شهرک ژاندارمری غرب تهران
اتوبار پایتخت سبز در کامرانیه شمل تهران
اتوبار پایتخت سبز در پاسداران شمال تهران
باربری پایتخت سبز در صادقیه غرب تهران
تماس با ما
همکاری با ما

جهت تماس با ما با شماره تلفن های
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲
تماس حاصل فرمایید.
هم چنین برای عقد قرارداد به صورت حضوری به آدرس تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی مراجعه فرمایید.

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران