باربری مرزداران در غرب استان تهران | اتوبار غرب استان تهران

باربری در بلوار مرزدارن تهران | باربری در پایتخت

بلوار مرزداران بلواری است به طول تقریبی ۳٫۵ کیلومتر که در شمال غرب استان تهران واقع است. این بلوار در ناحیه ۴ از منطقه ۲ شهرداری تهران واقع است و بلواری شرقی – غربی است که بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می‌کند. بزرگراه آیت‌الله حکیم در شمال این بلوار و بزرگراه جلال آل احمد که در جنوب این بلوار قرار دارند از دیگر گذرگاه‌های شرقی-غربی موجود در نزدیکی این بلوار هستند. این بلوار مرز جداکننده دو محله ۱۶ و ۱۷ شهرداری تهران است.خیابان‌های اصلی آن دانش و سرسبز و سپهر و اطاعتی و لاله و ناهید است.

باربری پایتخت سبز همواره در تلاش بوده تا آسایش همشهری های تهرانی را فراهم کند. اینبار در مرزدارن استان تهران به فعالیت رسمی خود پرداخته و کارهایی انجام داده است که مایل به اشتراک گذاری با شما می باشد. یکی از کارهایی که افراد زیادی در طول سال حداقل یکبار انجام می دهند جابجایی و اثاث کشی می باشد. همانطور که در بقیه مناطق عمل کرده است در منطقه بلوار مرزداران هم برنامه عملکرد قبل را دارد در این جابجایی امکان صدمه دیدن و گم شدن وسایل و اسناد مهم وجود دارد در صورتی می توان از آن جلوگیری کرد که به دست افراد متخصص سپرده شود. ما در نظر گرفته ایم جهت کاهش استرس و نگرانی شما عزیزان در منطقه بلوار مرزداران غرب تهران هم به صورت تضمینی به همراه بیمه نامه، هم چنین با استخدام پرسنلی متخصص در حوزه بسته بندی، جابجایی، حمل و نقل عمل کنیم که طبیعتا به کیفیت کار خود می افزاییم. برای باربری در بلوار مرزداران تهران پایتخت سبز در نظر گرفته است تا در بقیه باربری های منطقه بهترین سرویس را ارائه دهد این اتوبار افراد متخصص خود را در ناحیه غرب تهران به کار گرفته است.

پایتخت بار سبز بهترین باربری در مرزداران غرب تهران میباشد

باربری پایتخت سبز در مرزداران غرب استان تهران

باربری در مرزداران غرب استان تهران


آیا جعبه ها و کارتن های حمل بار هزینه ی جدا دارد؟

پایتخت بار هزینه باربری در مرزداران تهران را برای شما به حداقل میرساند
بله –تمامی هزینه ها مطابق با تعرفه های درج شده محاسبه می شود. تمامی قیمت ها و تعرفه های ما در لیست قیمت در بالای همین صفحه مجازی ذکر شده است. تمامی تعرفه های ما با توجه به خدماتی که عرضه میکنیم بسیار مقرون به صرفه می باشد قضاوت با شماست..

امکان رزرو سرویس و یا انتخاب نوع سرویس توسط خود ما وجود دارد؟

بله . از ۴۵ روز قبل از جابجایی ، امکان رزرو وجود دارد ولی روز قبل از جابجایی حتما جهت حتمی شدن قرار باید تماس گرفته شود..

باربری پایتخت سبز در مرزداران غرب استان تهران

باربری پایتخت سبز در مرزداران غرب استان تهران

 پایتخت بار سبز منصف ترین اتوبار در مرزداران غرب تهران میباشد

برخی از ویژگی های منحصر به فرد باربری پایتخت سبز:

•    دسترسی آسان و پاسخگویی سریع
•    دارای کادری مجرب
•    ارائه خدمات به صورت شبانه روزی

دیگر لینک های مهم دراین سایت :
•    قیمت باربری در یوسف آباد تهران
•    اتوبار در غرب استان تهران
حمل بار تضمینی در غرب تهران

برای هرگونه انتقاد و پیشنهاد کلیک کنید.
جهت تماس با ما
تماس با پایتخت بار در غرب تهران
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲
تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران