باربری پایتخت سبز در ولنجک شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در ولنجک شمال تهران | اتوبار پایتخت

ولنجک کجاست؟

محله ولنجک یکی از محله‌های مرفه نشین شهر تهران در شمال شهر تهران و در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده است و یکی از ۳۷۵ محله کلانشهر تهران می‌باشد محله ولنجک از شمال به ارتفاعات توچال و از جنوب به محله‌های محمودیه و محله اوین سعادت آباد و از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به بلوار. دانشجو محدود می‌شود. این محله در ناحیه دو منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۲۷۴۲ نفر بوده است.

باربری پایتخت سبز جهت ارائه خدمات در منطقه ولنجک شمال تهران به چه صورت عمل میکند؟

باربری پایتخت سبز با داشتن سالها تجربه و فعالیت در حوزه باربری توانسته به نیازهای مردم و دغدغه های مردم دراین حوزه پی ببرد. واضح می باشد زمانی که می خواهیم به جابجایی اثاثیه و یا لوازم خاصی بپردازیم دغدغه و نگرانی ناشی از گم شدن و یا شکستن لوازم را داریم که در این صورت معمولا به دنبال شرکتی هستیم که تا به ما اطمینان دهد و باعث شود تا از مقدار نگرانی خود بکاهیم. باربری پایتخت سبز در منطقه ئلنجک تهران به صورت تضمینی به همراه بیمه نامه باربری به ارائه خدمات می پردازد به این صورت که تا ما توانسته ایم به شما اطمینان خاطر بخشیم که دیگر نگران حمل اثاث و اثاثیه و یا گم شدن سندهای مهم و لوازم گران قیمت خود نباشید. باربری پایتخت سبز در جهت کم کردن دغدغه و نگرانی شما، با استخدام افراد حرفه ای در امر بسته بندی و جابجایی به صورت تضمینی به میزان کیفیت ارائه خدمات خود بیفزاید. در این صورت می باشد که شما می توانید با اطمینان خاطر از منطقه ولنجک با ما تماس گرفته وسفارش باربری و جابجایی خود را به ما بسپارید.

باربری پایتخت سبز در ولنجک شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در ولنجک شمال تهران | اتوبار پایتخت

قیمت باربری و جابجایی پایتخت سبز در منطقه ولنجک شمال تهران به چه صورت می باشد؟

جهت ارائه لیست قیمت و دادن نظر نهایی در حوزه انتقال لوازم و وسایل خود می توانید با شماره های تماسی که در اختیار شما قرار می دهیم با ما تماس حاصل فرمایید و هم چنین برای مراجعه حضوری می توانید به آدرس ما در تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی مراجعه فرمایید.

بسته بندی و جابجایی تضمینی، توسط پایتخت سبز به چه صورت می باشد؟

باربری پایتخت سبز با داشتن امکانات فراوان و هم چنین کادر مجرب در امر بسته بندی و جابجایی توانسته به صورت حرفه ای و تضمینی به بسته بندی بپردازند بدون هیچ گونه شکستگی یا ضرب خوردگی چرا که ما با استفاده از لوازمی مانند پتو و… به بسته بندی حرفه ای و بدون نیاز به سفارش و حضور شما در آن مکان می باشد چرا که با نوشتن قرارداد و قید تمامی نکته ها و ریزنکته ها به انجام بسته بندی به صورت تضمینی می پردازیم و در صورت دیده شدن خسارت به صورت تمام و کمال هزینه آن پرداخت می شود که خوشبختانه تا به حال این چنین موردی پیش نیامده است. برای اینکه اطلاعات خود را در باب ارائه خدمات به صورت تضمینی به همراه بیمه نامه باربری، می توانید با شماره تلفن های دائمی ما
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲
تماس حاصل فرمایید.

باربری پایتخت سبز در ولنجک شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در ولنجک شمال تهران | اتوبار پایتخت

لینک های مرتبط به باربری پایتخت سبز در منطقه ولنجک شمال تهران:

باربری پایتخت سبز در شهرک ژاندرمری غرب استان تهران
باربری پایتخت سبز در شهرک راه آهن شمال غرب استان تهران
باربری پایتخت سبز در گیشا غرب استان تهران
باربری پایتخت سبز در کامرانیه شمال استان تهران
باربری پایتخت سبز در صادقیه غرب استان تهران
باربری پایتخت سبز در تجریش شمال استان تهران
تماس با باربری پایتخت سبز
قیمت باربری پایتخت سبز در ولنجک شمال تهران

 

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران