باربری پایتخت سبز در ونک شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در ونک شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در ونک شمال تهران | اتوبار پایتخت

ونک محله‌ای واقع در شمال غربی شهر تهران و غرب منطقه ۳ شهرداری پایتخت ایران است.
ونک محله‌ای است مدرن با ساختمان‌های بلند، برجهای تجاری و مراکز خرید متعدد که در اطراف میدان ونک، یکی از میادین مهم و اصلی تهران که در خیابان ولیعصر قرار دارد ؛ واقع شده‌است.
محله ونک کنونی در مجاورت یکی از قریه‌های قدیمی تهران به نام دِه وَنَک که یکی از محله‌های قدیمی و سرسبز شمال تهران بوده است؛ بنا شده‌است. در دوره قاجار این ده و زمین‌ها و توتستان‌های آن از املاک خانوادهٔ میرزا حسن‌خان مستوفی‌الممالک بود. آرامگاه او نیز در مجموعه معروف به «باغ مستوفی» (محل فعلی دانشگاه الزهرا) در ده ونک قرار دارد.
نام ونک تشکیل شده‌است از دو حرف (ون) به معنی درخت و علامت کوچکی (ک) و معنی نام ونک «درخت کوچک» است.
ده ونک از آبادی‌های پهنه ری باستان است و به مناسبت‌های مختلف از آن در منابع تاریخی یاد شده‌است. این ده، در دوره ناصرالدین شاه جزو آبادی‌های خالصه بود و میرزا یوسف مستوفی‌الممالک آن را از شاه خرید و با حفر چند رشته قنات، درآبادی آن‌جا کوشید.
ونک از سده‌های گذشته تا ۳۰–۴۰ سال اخیر دوپاره بوده‌است. یک پاره، ونک ارامنه نامیده می‌شد که بخش شرقی ونک (محله ونک کنونی) را در بر می‌گرفت و قلعه ارامنه در مرکز آن بود که پیرامونش کشاورزی و باغداری رونق داشت. هنوز هم قلعهٔ ارامنه و گورستان ارمنیان در همین بخش وجود دارد. گورستان کهنه ارمنیان اکنون به باشگاه آرارات پیوسته و متصل به بخش جنوبی آن است.

باربری پایتخت سبز در ونک شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در ونک شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در منطقه ونک تهران به ارائه خدمات به صورت تضمینی می پردازد این تنها خبر خوب ما برای شما نیست، دیگر اینکه بهتر است بدانید این باربری با استفاده از سابقه طولانی خود توانسته به خواسته های شما رنگ عمل بخشد. برای شروع کافیست به این نام جابجایی توجه کنیم ناخواسته نگرانی ما را فرا می گیرد، چرا که حتما در طول عمر خود جابجایی و انتقال لوازم و اثاثیه ای داشته اید و می دانید که هنگام جابجایی اسباب و اثاثیه تمام دغدغه و نگرانی ما گم شدن و شکسته شدن وسایلمان هستند. باربری پایتخت سبز با تدبیری هوشمندانه به این دغدغه شما پایان داده است. ما با استخدام افرادی خبره و کاربلد کیفیت کار خود را افزایش داده ایم. استخدام افراد در کادر حرفه ای ما به صورت گزینشی می باشد به این صورت که افراد آزمایش های عدم اعتیاد و هم چنین نداشتن سوسابقه را می گذرانند و به باربری پایتخت می پیوندند همه این اندیشه ها و تدبیرها صرفا جهت افزایش کیفیت انجام خدمات و ماندگار شدن نام پایتخت سبز در ذهن شما می باشد. همچنین برای ایجاد ارتباط قوی با مشتریان در منطقه ونک تهران راههای ارتباطی قرار داده ایم تنها با یک کلیک می توانید با ما ارتباط برقرار کنید و ما را در جریان مشکلات جابجایی قرار دهید و اما همانطور که می دانید ما همیشه منتظر شنیدن انتقادات شما هستیم.

باربری پایتخت سبز در ونک شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در ونک شمال تهران | اتوبار پایتخت

شماره ی تماس ما

۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲

فقط با یک تماس ساده می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.
ما را در آدرس تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی، جهت عقد قرارداد و گرفتن بیمه نامه باربری بیابید.

بارنامه رسمی و غیر رسمی در حمل و نقل داخلی چه تفاوتهایی دارند ؟

بارنامه رسمی توسط دولت چاپ و طی مقررات از طریق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اختیار موسسات و شرکتهای حمل ونقل (شامل وانت و کامیونت نمی شود ) قرار داده میشود ولی بارنامه غیر رسمی توسط هر موسسه حمل به طور مستقل صادر شده و امکان کنترل و نظارت بر آن بسیار محدودتر از بارنامه رسمی است.

اینکوترمز چه اهمیتی برای بیمه باربری دارد ؟

اینکوترمز در واقع تعیین کننده وظایف و مسئولیتهای خریدار و فروشنده و تعیین کننده نقطه ای است که مسئولیت از فروشنده به خریدار منتقل می گردد و دقیقأ از همین جاست که مسئولیت شرکت بیمه آغاز می گردد. همچنین  طبقه نوع خرید تعیین کننده حداکثر درصد ارزش اضافی است که بیمه گذار در صورت تمایل می تواند کالای مورد بیمه خود را به مبلغی بیشتر از مبلغ مندرج در پروفرما بیمه نماید

برخی لینک های مفید و پربازدید

در سایت پایتخت سبز برای مشاهده تنها یک کلیک کنید.
باربری پایتخت سبز در شهرک ژاندارمری غرب تهران
باربری پایتخت سبز در باغ فیض شمال غرب تهران
باربری پایتخت سبز در صادقیه غرب تهران
باربری پایتخت سبز در سردار جنگل غرب تهران

باربری پایتخت سبز در کامرانیه شمال تهران
جهت عقد قرارداد و همچنین مشاهده نوع عملکرد ما به شعبه مدیریت ما در آدرس تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی، مراجعه فرمایید.

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران