باربری پایتخت سبز در کردستان شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در کردستان شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در کردستان شمال تهران | اتوبار پایتخت

بزرگراه کردستان یکی از بزرگراه‌های شمالی – جنوبی تهران به درازای نزدیک ۶٫۵ کیلومتر است که در منطقه ۳ شهرداری تهران و منطقه ۶ شهرداری تهران جای داری. این بزرگراه مرکز تهران را به شمال آن پیوند می‌دهد. سه‌راهی بزرگراه کردستان، بزرگراه شهید گمنام و بزرگراه جلال آل احمد، نقطه آغاز این بزرگراه در جنوب است. این بزرگراه در مسیر خود از جنوب به سوی شمال پس از گذر از محله‌های یوسف آباد، امیرآباد، کاوسیه و ونک به بزرگراه شرقی-غربی نیایش پایان می‌یابد.
باربری پایتخت سبز در کردستان شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در کردستان شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز نیز این بار در کردستان به فعالیت مشغول شده است ارائه خدمات این باربری مانند دیگر مناطق به ارائه خدمات می پردازد همه خدمات این باربری به صورت تضمینی با بیمه نامه باربری می باشد در قرارداد ذکر میکنیم. این باربری برای ارائه خدمات از بهترین کارگرهای حرفه ای خود استفاده می کنیم. کارگران این مجموعه از مرحله گزینش گذر کرده اند و آنها کاربلد و حرفه ای می باشند. خدمات پایتخت سبز همواره از افراد حرفه ای خود استفاده کرده برای اینکه این بهترین راه حل برای کم کردن یا برطرف نگرانی شما برای گم شدن وسیله ها یا شکستن وسیله های زینتی و گران قیمت شما می باشد. این خدمات براساس تجاربی است که به دست آورده ایم ارائه می دهیم این تجارب به ما می گویند که افرادی که می خواهند اثاث کشی داشته باشند همواره نگرانی این را دارند که امکان گم شدن وسایلشان و یا شکستن لوازمشان براثر بسته بندی و جابجایی اشتباه که این مشکل را باربری پایتخت سبز رفع کرده به این صورت که این باربری از افرادی حرفه ای و با گذراندن مرحله گزینش استخدامی استفاده می کند. ما تصمیم گرفته ایم برای اینکه بتوانیم کیفیت خدماتمان را افزایش دهیم با شما بیشتر از قبل در ارتباط باشیم به این منظور شماره های تماس مارا به خاطر بسپارید.
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲
جهت تماس با ما، با این شماره ها تماس گرفته تا بتوانیم نظرات و پیشنهادات شما را شنیده و اعمال کنیم.
باربری پایتخت سبز در کردستان شمال تهران | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز در کردستان شمال تهران | اتوبار پایتخت

جهت عقد قرارداد به صورت حضوری و سفارش بزرگ به این آدرس ما مراجعه کنید تا که بتوانید بهتر از خدمات ما استفاده کنید.
آدرس شعبه اصلی ما در تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی، می باشد.

بارنامه رسمی و غیر رسمی در حمل و نقل داخلی چه تفاوتهایی دارند ؟

بارنامه رسمی توسط دولت چاپ و طی مقررات از طریق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اختیار موسسات و شرکتهای حمل ونقل (شامل وانت و کامیونت نمی شود ) قرار داده میشود ولی بارنامه غیر رسمی توسط هر موسسه حمل به طور مستقل صادر شده و امکان کنترل و نظارت بر آن بسیار محدودتر از بارنامه رسمی است.

اینکوترمز چه اهمیتی برای بیمه باربری دارد ؟

اینکوترمز در واقع تعیین کننده وظایف و مسئولیتهای خریدار و فروشنده و تعیین کننده نقطه ای است که مسئولیت از فروشنده به خریدار منتقل می گردد و دقیقأ از همین جاست که مسئولیت شرکت بیمه آغاز می گردد. همچنین  طبقه نوع خرید تعیین کننده حداکثر درصد ارزش اضافی است که بیمه گذار در صورت تمایل می تواند کالای مورد بیمه خود را به مبلغی بیشتر از مبلغ مندرج در پروفرما بیمه نماید.

برخی از لینک های کاربردی ما به صورت می باشد:

باربری پایتخت سبز در شهرک ژاندارمری غرب تهران
اتوبار پایتخت سبز در گیشا غرب تهران
باربری پایتخت سبز در باغ فیض شمال غرب تهران
باربری در شهرک راه آهن شمال غرب تهران
باربری در شهران شمال غرب تهران
باربری پایتخت سبز در بلوار فردوس

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران