باربری در گیشا غرب تهران | اتوبار در غرب استان تهران

باربری در گیشا غرب تهران | باربری در پایتخت

کوی نصر یا به عبارت معمول تر گیشا که در ابتدا کِیشا بود و به اشتباه گیشا رواج یافت (برگرفته از اول نام دو بنیانگذار آن در کی نژاد و شاپوریان)نام یکی از محله‌های غرب تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد محدود است. خیابان اصلی گیشا با طول تقریبی ۱٫۵ کیلومتر بزرگراه جلال آل احمد را بصورت مستقیم به بزرگراه حکیم متصل می سازد.
گیشا خانهٔ بلندترین برج ساخته شده خاور میانه و ششمین برج بلند جهان، برج میلاد است. همچنین بازار بزرگ نصر یکی از مراکز بزرگ خرید تهران با طول تقریبی ۶۰۰ متر در قالب دو طبقه در این محله واقع شده است که بسیاری از پایتخت نشینان برای خرید مایحتاج خود بدان مراجعه می کنند. در قسمت پایانی بازار نصر بازار طلافروشان در طبقه بالا و همکف پاساژ نصر نوین که بیشتر لباس و کفش و اسباب بازی می باشد. پس از آن میدان میوه و تره بار قرار دارد.
در قسمت شرقی گیشا بوستان گفتگو با مساحت ۱۴۴۵۸۰ متر مربع یکی از زیباترین بوستان‌های تهران واقع است که در اردیبهشت سال ۱۳۸۲ به دست محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین ایران افتتاح شد. امکانات مختلفی نظیر کتابخانه، رستوران و زمین های بازی در این بوستان تعبیه شده اند. لازم به ذکر است که محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه نیز در ضلع جنوبی این بوستان قرار دارد. همچنین بوستان دیگری بنام بوستان ورزش نیز در قسمت جنوب غربی گیشا واقع شده است
باربری پایتخت سبز با کادری مجرب آماده سرویس دهی به عزیزان در منطقه گیشا غرب تهران می باشد. این اتوبار برای رفع نیاز کسانی می باشد که همواره در حال جابجایی می باشند و مطمعنا انتظار دارند تمام وسایل آنها درهنگام جابجایی سالم و بدون شکستگی و گم شدن به مقصد برسد. باربری پایتخت سبز در منطقه گیشا غرب تهران نیز مانند دیگر مناطق به وظایف خود عمل می کند همانطور که در جریان هسید این شرکت با استفاده از بیمه نامه باربری و هم چنین به صورت تضمینی در خدمت شما می باشد.
باربری در گیشا تهران

باربری در گیشا تهران | اتوبار پایتخت

خدمات پایتخت سبز بجز باربری چیست؟

بسته بندی اسباب و وسایل به روش کشورهای اروپایی و بصورت تضمینی توسط کارگر خانم و آقا

باز کردن و چیدمان اسباب و اثاثیه بعد از جابجایی

ارائه ی جعبه ی حمل رختخواب ، کارتن حمل لباس و کارتن ها و جعبه های ضخیم و محکم

ارائه ی نظرات کارشناسانه و مشاوره جهت تجربه ی اسباب کشی آسان و بدون دغدغه

در بسته بندی وسایل پایتخت سبز چگونه عمل می کند؟

به شما پیشنهاد میکنیم، توصیه های پایتخت سبز در مورد بسته بندی وسایل را بخوانید و با ۷۱۲۰-۰۲۱ جهت استفاده از نظرات مشاوران خبره و با خدمات پایتخت سبز تماس بگیرید.

باربری در گیشا استان تهران | اتوبار در پایتخت

باربری در گیشا استان تهران | اتوبار در پایتخت

برخی از ویژگی های منحصر به فرد باربری پایتخت سبز در گیشا:

در دسترس بودن

پاسخ سریع

دارای کادری مجرب با پرسنل حرفه ای

دیگر لینک های مهم دراین سایت :
.باربری در مرزداران تهران
.باربری در یوسف آباد تهران
.قیمت باربری در بلوار مرزدارن

برای هرگونه انتقاد و پیشنهاد کلیک کنید.
جهت تماس با ما
تماس با پایتخت بار در غرب تهران
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲
تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران