باربری پایتخت سبز تهران اهواز | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز تهران اهواز | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز تهران اهواز | اتوبار پایتخت

اهواز:

یکی از کلانشهرهای ایران است، که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و به‌عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می‌شود. جمعیّت این شهر طبق آمار رسمی سال ۱۳۹۰ برابر ۱،۱۱۲،۰۲۱ نفر می‌باشد، که به‌عنوان هفتمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌آید. اهواز در موقعیت جغرافیایی ۳۱ درجه و ۲۰ دقیقه عرض شمالی و ۴۸ درجه و ۴۰ دقیقه طول شرقی، در بخش جلگه‌ای خوزستان و با ارتفاع ۱۸ متر از سطح دریا واقع شده‌است. شهر اهواز با مساحت ۱۸۶۵۰ هکتار، بعنوان یکی از شهرهای وسیع ایران، محسوب می‌شود. شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب که بزرگترین تولید کننده نفت ایران بشمار می‌آید، در اهواز مستقر می‌باشد، همچنین شرکت ملی حفاری ایران که بزرگترین شرکت حفاری کشور محسوب می‌شود نیز در اهواز متمرکز می‌باشد.

باربری پایتخت سبز تهران اهواز | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز تهران اهواز | اتوبار پایتخت

پایتخت سبز در باربری برون شهری تهران اهواز به چه صورت عمل می کند؟

باربری پایتخت سبز در خدمات برون شهری نیز به ارائه خدمات به صورت تضمینی می پردازد. باربری پایتخت سبز با داشتن سالها تجربه به ارائه خدمات تضمینی به همراه بیمه نامه باربری می پردازد این باربری سالهاست به موازات ارائه خدمات درون شهری به برون شهری نیز می پردازد این باربری با داشتن سالها تجربه و به تازگی با افزودن تعداد زیادی از وسایل نقلیه توانسته ایم زمان قبول سفارش و انجام خدمات باربری را به حداقل برسانیم. ما در امر بسته بندی و جابجایی در قسمت برون شهری توانسته ایم به صورت حرفه ای عمل کنیم چرا که با استخدام افرادی خبره و کاربلد به درخواست شما آماده خدمت رسانی می باشند و جهت کسب اطمینان بیشتر شما در قراردادهای نوشته شده به خدمات آنها اشاره خواهد شد تا که دیگر نگرانی گم شدن و شکستن وسیله ها و اسناد مهم نداشته باشید.

قیمت های انجام باربری پایتخت سبز در باربری برون شهری به چه صورت می باشد؟

قیمت های اعلام شده توسط باربری ها دارای استانداردهای خاصی می باشد که معمولا قیمت های گفته شده با رعایت آن ها اعلام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر تنها یکبار برروی واژه لیست قیمت کلیک کنید.

باربری پایتخت سبز تهران اهواز | اتوبار پایتخت

باربری پایتخت سبز تهران اهواز | اتوبار پایتخت

بیمه نامه باربری در خدمات برون شهری به چه صورت می باشد؟

برخی مواقع، صدور بیمه ‌نامه‌های حمل و نقل ساده (بیمه نامه های باربری‌ داخلی، خارجی و ترانزیت) بدلیل تعداد بالای تکرار آن مقرون به صرفه نمی ‌باشند؛در این موارد، از بیمه نامه های عمومی که قراردادی است میان بیمه ‌گر و بیمه ‌گزار استفاده می‌شود. بیمه حمل و نقل کالا عمومی یک قرارداد کلی است که بین بیمه‌ گر و بیمه‌ گزار منعقد می‌گردد و در آن شرایط اصلی بیمه و رئوس کلی حقوق و تعهدات طرفین معین می‌شود و کلیه حمل کنندگان کالا در داخل کشور به این بیمه نامه نیاز دارند در حملهای داخلی می توان پس از انجام بازدید مقدماتی و اطمینان از صحت و سلامت مورد بیمه و دریافت حق بیمه اضافی حداقل ۳۰% نرخ پایه برای هر یک از خطرات «تخلیه» و «بارگیری»، خسارات ناشی از آنها را منفرداً و یا مشترکاً تحت پوشش قرار داد که در این صورت می بایستی حتماً نوع پوشش یا پوششهای مذکور در انتهای شرط اختصاصی حمل داخلی قید گردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های دائمی ما
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲
تماس حاصل فرمایید.
آدرس دفتر مرکزی پایتخت سبز: تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی

لینک های مربوط به پایتخت سبز تهران-اهواز:

باربری پایتخت سبز در گیشا غرب تهران
باربری پایتخت سبز در کاشانی غرب تهران
باربری پایتخت سبز در شهرک ژاندارمری غرب استان تهران
باربری پایتخت سبز در شهرک راه آهن شمال غرب تهران
باربری پایتخت سبز در دهکده المپیک شمال غرب تهران
باربری پایتخت سبز در کامرانیه شمال تهران
باربری پایتخت سبز در پاسداران شمال استان تهران
باربری پایتخت سبز در ملاصدرا شمال تهران

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران