حمل بار و باربری تهران – بیرجند اتوبار پایتخت سبز تهران

حمل بار و باربری تهران – بیرجند اتوبار پایتخت سبز تهران

حمل بار و باربری تهران – بیرجند اتوبار پایتخت سبز تهران

بیرجند:
بیرجند نخستین شهر در ایران است که دارای سازمان آبرسانی بوده و بنگاه آبلوله بیرجند به عنوان اولین سازمان آبرسانی ایران شناخته می‌شود. این شهر همچنین دومین شهر در ایران است که در سال ۱۳۰۲ و پیش از تهران از لوله‌کشی آب شهری برخوردار گردید. باغ اکبریه یکی از بناهای تاریخی شهر در نشست سی و پنجم یونسکو در سال ۲۰۱۱ میلادی به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. باربری پایتخت سبز با داشتن ماشین ها و وسایل نقلیه حرفه ای خود توانسته در حوزه باربری مسیر تهران – بیرجند به صورت حرفه ای و تخصصی به ارائه خدمات مشغول باشد. باربری پایتخت سبز در سال جدید با افزودن وسایل نقلیه مانند نیسان، کامیون های مجهز به لوازم بسته بندی توانسته است به سرعت العمل خود بیفزاید.

حمل بار و باربری تهران – بیرجند اتوبار پایتخت سبز تهران

حمل بار و باربری تهران – بیرجند اتوبار پایتخت سبز تهران

ارائه خدمات باربری پایتخت سبز در مسیر تهران – بیرجند به چه صورت می باشد؟

باربری پایتخت سبز با داشتن کادری مجرب در ساختار حرفه ای خود توانسته بهترین در این رشته باشد باربری پایتخت سبز با داشتن سالها تجربه به این نتیجه رسیده که می تواند با کمک گرفتن از تجارب خود در این حرفه می تواند بهترین خدمات را در این باربری ارائه دهد. باربری پایتخت سبز همواره مانند دیگر خدمات خود در مسیر تهران – بیرجند نیز خدمات خود را به صورت تضمینی به همراه بیمه نامه باربری شامل شما می کند. باربری پایتخت سبز همواره در تلاش می باشد بهترین ها را در این زمینه به خدمت شما برساند. باربری پایتخت سبز با داشتن پرسنلی حرفه ای در حوزه حمل و نقل و بسته بندی، در تلاش می باشد که بهترین ها را برای شما به ارمغان آورد. باربری پایتخت سبز با داشتن بهترین ها در این حوزه توانسته خوش درخشد.

قیمت باربری پایتخت سبز در مسیر تهران – بیرجند به چه صورت می باشد؟

باربری پایتخت سبز به علت داشتن خدمات متفاوت در حوزه باربری می تواند در معرفی اعلام قیمت ها بسیار متفاوت عمل کند به این صورت که با اعلام نیازهای خود در مسیر تهران – بیرجند می توانید به قیمت مقطوع دست یابید به این ترتیب باربری پایتخت سبز در مسیر تهران – بیرجند می تواند بسیار متفاوت اعلام قیمت کند. پس برای دست یابی به قیمت های اصلی میتوانید با شماره تلفن های دائمی باربری پایتخت سبز
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲
در تماس باشید.

حمل بار و باربری تهران – بیرجند اتوبار پایتخت سبز تهران

حمل بار و باربری تهران – بیرجند اتوبار پایتخت سبز تهران

بیمه نامه باربری پایتخت سبز به چه صورت می باشد؟
تمامی خدمات باربری پایتخت سبز به صورت تضمینی می باشد به این صورت که با ارائه خدمات تضمینی به شما این اعتماد و اطمینان را می بخشد که می توانید با داشتن بیمه نامه باربری و ذکر آن در قرارداد نوشته شده دیگر نگرانی و استرس نداشته باشید. عموما کسانی که به جابجایی و حمل نقل مجبور می شوند نگرانی جابجایی را دارند اما ما با سابقه طولانی مدت در این زمینه به این نتیجه رسیده ایم که می توانیم حجم استرس و نگرانی مشتریان خود را تا حد زیادی کاهش دهیم به این ترتیب طبق قوانین بیمه نامه باربری پایتخت سبز ما به ارائه خدمات می پردازیم در اینجا چند گزینه از بیمه نامه باربری را برای شما ذکر میکنیم:
همه این اطلاعات صرفا جهت تکمیل اطلاعات شما می باشد برای اینکه اطلاعات خود را در این زمنیه افزایش دهید می توانید با شماره تلفن های دائمی باربری پایتخت سبز در تماس باشید.
برخی از شروط اختصاصی که در صورت احراز هریک از آنها می بایستی در متن بیمه نامه درج شوند، عبارتند از:

شرط C با عدم تحویل

در حملهای دریایی از بین رفتن کلی یک بسته کامل در حین بارگیری، تخلیه یا انتقال کالا از یک کشتی به کشتی دیگر تحت پوشش اینبیمه نامه می باشد.
شرط B
علاوه بر خطرات مندرج در بند یک کلوز B، خطرهای عدم تحویل، دزدی، قلاب زدگی، آب دیدگی، روغن زدگی، شکست، ریزش و خسارات ناشی از مجاورت با کالاهای دیگر مشمول این بیمه نامه می باشد.
تبصره مهم:
به استثنای خسارات ناشی از خطرات مندرج در بند یک کلوز B و همچنین خسارت عدم تحویل، در سایر موارد، پرداخت خسارت منوط به کسر فرانشیز می باشد لذا ضروری است در بیمه نامه های صادره با شرایط B علاوه بر درج شرط اشاره شده در فوق،عبارت ذیل نیز حتماً قید شود:
«معادل … درصد هر خسارت مشمول فرانشیز می باشد.»
شایان ذکر است که به موجب مصوبات شورای عالی بیمه، میزان فرانشیز هر کالا حسب مورد متفاوت می باشد و مقدار دقیق آن را می بایستی از جدول نرخ و شرایط موضوع بند ۷ (ضمیمه پیوست) استخراج نمود. لیکن در مجموع می توان به موارد کلی ذیل اشاره نمود:
< >فرانشیز ۱% ارزش کل مورد بیمه برای محمولات فلّه، برنج در کیسه، اتومبیل باری و اتوبوس؛فرانشیز ۵/۱% ارزش کل مورد بیمه برای شیشه جام و هر دستگاه اتومبیل سواری؛فرانشیز ۳% ارزش هر بسته خسارت دیده مندرج در بارنامه برای محمولات غیر فلّه ای و غیر حساس؛فرانشیز ۵% ارزش مورد بیمه برای محمولات حساس نظیر پیانو، ارگ، آینه جام، چینی آلات و مواد شیمیایی در بشکه های ۱۰۰ لیتری و بالاتر و … .شرط توتال لاس (Total Loss)
از بین رفتن و تلف کلی محموله مورد بیمه در یک مرحله که در اثر غرق شناور، سقوط هواپیما و یا آتش سوزی وسیله حمل کالا به وجود آید، تحت پوشش می باشد. مدت اعتبار بیمه نامه از بندر مبدأ شروع و پس از رسیدن مورد بیمه به بندر مقصد خاتمه می پذیرد.
شرط ترانزیت
خسارت در محل صدور بیمه نامه و به ریال تأدیه می گردد، بدیهی است طبق شرایط بیمه نامه صادره هر گونه خسارتی اعم از زیان همگانی و یا هزینه های نجات و یا هزینه های جلوگیری از تشدید خسارت که در داخل و یا خارج از کشور در جریان حمل به وقوع پیوندد، به موجببیمه نامه های صادره، بیمه گر معادل ریالی آنرا بر اساس نرخ تسعیر ارز مندرج در بیمه نامه محاسبه نموده و خسارت وارده را پرداخت می نماید، البته مشروط بر اینکه ارزش ریالی آن در زمان پرداخت خسارت تجاوز ننماید….

لینک های مرتبط به باربری در مسیر تهران – بیرجند:

باربری پایتخت سبز در گیشا غرب تهران
باربری پایتخت سبز در شهرک ژاندارمری غرب تهران
باربری پایتخت سبز در شهرک راه آهن شما غرب تهران
باربری پایتخت سبز در صادقیه غرب تهران
باربری پایتخت سبز در کامرانیه شمال تهران
باربری پایتخت سبز در مسیر کرج – تهران
باربری پایتخت سبز در مسیر تهران – بجنورد
باربری پایتخت سبز در مسیر تهران – بندرعباس
برای ارتباط با مسئولین پایتخت سبز با شماره تلفن های دائمی ما
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۳
۰۲۱-۴۴۳۵۱۳۸۴
۰۹۱۲۶۴۵۲۰۶۲
در تماس باشید.
آدرس دفتر مرکزی:
تهران، خ صادقیه، خ آیت االله کاشانی خ بهنام پلاک ۱۶ کریم مرادی

 

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران