محاسبه هزینه های اسباب کشی

هزینه های باربری در کرج

هزینه های اسباب کشی در کرج

جابجایی اثاثیه و هزینه های آن برای عموم مردم بخصوص مستاجران که مشتریان اصلی اتوبارها می باشند ، سخت و زیاد است .بنابراین شخصی که هرسال مجبور است که محل سکونت خود را تغییر دهد، باید هزینه ی زیادی را سالیانه همراه با هزینه ی های دیگری پرداخت نماید .

در این مقاله به بررسی برخی از هزینه های مهم در اسباب کشی و جابه جایی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید. تا در این باره بیشتر اطلاعات کسب کنید.

باربری پایتخت سبز ارائه دهنده خدمات باربری در کرج و همچنین باربری در شهریار سرویس های ویژه ای برای استفاده از خدمات باربری در این شهر ها تدارک دیده است. از این رو می توانید با بهره گیری از این سرویس ها خدمات مورد نیاز خود را درخواست کنید. با ما همراه باشید در ادامه این مطلب

باربری و هزینه های معمول در جابه جایی

بر اساس بررسی ها و اخبار مختلف ، حمل بار و اثاثیه ی منزل و اداری در شهرهای برزرگ تبدیل به یکی از مشاغل درآمد زا شده است و همچنین به مردم و بخصوص به مستاجران هزینه های زیادی را تحمیل می نماید .

همه ساله با تعطیلی مدارس و شروع فصل تابستان ، جابه جایی مردم برای تغییر محل زندگی خود نیز آغاز می شود و به اوج خود می رسد .

البته این فصل را معمولا مستاجران برای جابه جایی انتخاب می کنند و بسیاری از آن ها نیز بخاطر شرایط سخت اجاره و ودیعه های سنگین از طرف صاحب خانه ها و یا برای یافتن جای مناسب تری مجبورند هر سال اقدام به تغییر محل سکونت خود کنند.

این موضوع علاوه بر این که مشکلات و سختی های زیادی را با خود دارد و به اثاثیه و و لوازم منزل آسیب می رساند ، مشکلات اجتماعی و فرهنگی هم به دنبال دارد .

این نکته را نیز مد نظر بگیرید که ، هزینه ی حمل ونقل لوازم منزل در چند سال اخیر به مشکلات مستاجران و سایر مردم اضافه شده و این مسئله به ویژه در شهرهای بزرگ و پایتخت حادتر می شود.

اما برای بررسی بهتر و دقیق تر قیمت گذاری و هزینه های جابجایی اثاثیه ی منزل برخی از شرکت های حمل و نقل شهری یا همان اتوبارهای شهری را مورد بررسی قرار داده ایم .

بررسی هزینه های باربری در تهران

برای نمونه ، یک شرکت حمل و نقل بای جابجایی اثاثیه ی منزل از مرکز شهر تهران ، در قبال ارائه ی یک کامیون خاور به مدت سه ساعت همراه با چهار کارگر و اجرت جابجایی یخچال سایدبای ساید ۵۰۰ هزار تومان دریافت می کند .

و این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که به ازای هر یک ساعت تاخیر هم مشتری باید ۱۰۰ هزار تومان به این کرایه اضافه کند.

در صورتی که مشتری بخواهد برای جابجایی اثاثیه ی منزلش از نیسان وانت استفاده کند به ازای هر سرویس ۲ ساعته ای در شهر حدود ۲۰۰ هزار تومان باید پرداخت نماید .

 

هزینه های باربری در کرج

گاهی نوع اثاثیه و یا شرایط محیطی نیز بر مقدار کرایه ها تاثیر گذار می باشد . موماردی مانند : تردمیل، گاو صندوق، میز بزرگ، داشتن وسایل سنگین مثل یخچال ساید بای ساید، تعداد طبقه واحد مسکونی، تعداد طبقه واحد مسکونی، و از این قبیل موارد …

اما حدود ۱۰۰ هزار تومان از این رقم مربوط می شود به هزینه ی بارگیری یخچال سای بای ساید ، و همچنین در ازای پایین و بالا آوردن لوازم و اثاثیه در هر طبقه از برج یا آپارتمان ، مبلغی نیز لحاظ می شود .

هزینه های جابجایی لوازم و اثاثیه با وانت پیکان نیز حدود ۹۰ هزار تومان می باشد و وانت نیسان برای هر یک سرویس ۱۱۰ هزار تومان می باشد .

بنابر توضیحات داده شده به نظر می رسد که هزینه های جابجایی اثاثیه برای افرادی چون مستاجران هزینه های بالایی می باشد.

اما این را نیز در نظر داشته باشید که مسئولان اتوبارها نیز مشکلاتی مانند هزینه های کارگران ، ترافیک و هزینه ی استهلاک خودرو ، را به عنوان دلایل بالا بودن کرایه بیان می کنند و از این وضعیت ممکن است گاهی راضی به نظر نیایند .

اما کسب  کار به هر حال از چند سال اخیر تا کنون رونق زیادی داشته و یک منبع درآمد مناسب می تواند باشد . اما باید توجه داشت که برای استخدام کارگران در این زمینه ی شغلی باید کارگرانی حرفه ای و آموزش دیده باشند.

مسئولین برای جلوگیری از تعیین نرخ های عجیب و نجومی دائما در حال نظارت بر این شغل و می باشد و قیمت ها بر اساس قیمت های تصویب شده ی اتحادیه ها می باشد .

 

چه مواردی در بسته بندی اثاثیه منزل اهمیت ویژه دارند؟

این مورد به افرادی نیاز دارد که از تجربه ی کافی در این زمینه برخوردار باشند چرا که بسته بندی اجسام مختلف هر کدام برای جلوگیری از آسیب دیدگی در حین جابجایی  به سبکی انجام می شود .

 

استفاده از کارتن های مناسب در اسباب کشی

کارتن هایی که برای جابجایی لوازم و اثاثیه از آن خا استفاده می شود باید استاندارد هایی را داشته باشند تا اینگونه خطر به وجود آمدن حادثه ای را به حد اقل برسانند و در این شرایط حمل این وسایل آسان تر می باشد .

انتقال دهنده اسباب و اثاثیه: که این شیوه پر کاربردترین نوع حمل و نقل در شهرها و مناطق مسکونی می باشد.

در برخی از مناطق شهری خدمات ویژه ای برای درخواست کنندگان خدمات باربری تدارک دیده شده است . از جمله این مناطق و خدمات می توان به خدمات باربری در عظیمیه کرج، باربری در جهانشهر کرج و همچنین باربری در گوهردشت کرج اشاره کرد.

حمل کالا: حمل و نقل و بارگیری کالاهایی که بسته بندی شده اند.

صنعت: حمل و نقل کالا های کارخانه هایی که محصولاتی را تولید می کنند.

 

 

بسته بندی کردن لوازم در باربری باید چگونه باشد؟

لوازم آماده برای جابجایی را باید مناسب و محکم بسته بندی کرد تا به این صورت از در امنیت بودن آن ها در زمان جابجایی مطمئن باشیم و همچنین از خراب شدن و یا شکستن آن ها جلوگیری نماییم . استفاده از مواردی مانند فوم های ضربه گیر، نایلونها، سلیفون، و کارتونهای چند لایه، و دیگر موارد ضربه گیر می تواند امنیت وسایل را تضمین نماید .

باربری پایتخت سبز برای کسب رضایت مشتریان از خدمات خود توانسته است ، خدمات منحصر به فردی در میان باربری های پایتخت و حومه داشته باشد، از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

باربری در باغستان کرج
باربری در شهریار

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران