اسباب کشی ارزان در مسافت کم

اسباب کشی در مسافت کم

اسباب کشی مسافت کم چگونه ارزان و راحت می‌شود

به جابه جایی لوازم منزل در محدوده شهری اسباب کشی مسافت کم، می گویند. این روش اسباب کشی با حمل اثاثیه منزل به مسافت های طولانی متفاوت می باشد. این نوع باربری نیازمند رعایت کردن نکاتی می باشد. که در این مقاله به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

شرکت خدمات باربری در کرج پایتخت سیرارائه دهنده خدمات باربری در شهریار و باربری در گوهر دشت کرج، خدمات ویژه ای ارائه میکند برای آشنایی با این خدمات می توانید لینک های زیر را دنبال کنید.

باربری در عظیمیه کرج

باربری در گوهردشت کرج

افرادی که می خواهند به مسافت کم اسباب کشی نمایند، با دو دغدغه روبرو می باشند. یکی اثاث کشی آسان ، و دیگری اسباب کشی ارزان.

قطعا همه ی ما ترجیح می دهیم که یک اسباب کشی راحت و ارزان داشته باشیم. در این مطلب در مورد اسباب کشی آسان و کاهش هزینه های آن اطلاعاتی را ارائه می دهیم.

کاهش هزینه های اسباب کشی در تهران

از آن جا که جابه‌جایی لوازم منزل معمولا یک فرآیند با هزینه بالا می باشد قطعا یک اسباب کشی ارزان برای شما خیلی جذاب است . اما چگونه می توان یک اسباب کشی ارزان را انجام داد.

نکات ذکر شده در این مورد می تواند به شما کمک کند .

۱- کنار گذاشتن وسایل بدون استفاده

به نسبت زیاد شدن وسایلتان تعداد دفعات جابجایی نیز زیاد می شود. بنابراین با افزایش هزینه های باربری نیز روبه رو خواهیم شد. پیش از اسباب کشی ، تمام لوازم را بسنجید و تشخیص دهید که از کدام وسایل دیگر استفاده نخواهید کرد .

بنابراین آن ها را جدا کرده و از طریق روش های مختلف مانند ، فروش ان ها یا بخشیدن به کسانی که به آن ها نیاز دارند ، این وسایل را از لوازم اسباب کشی حذف کنید .

 

باربری در مسافت کم

۲- انتخاب اتوباری که در همه نقاط شهر سرویس دهی داشته باشد

سرعت ارائه خدمات شرکت باربری ، یکی از راهکارهای کاهش هزینه اسباب کشی، میباشد. شما می‌توانید یک اتوبار که به آسانی در دسترس است و در تمام نقاط شهر سرویس دهی دارد را انتخاب کنید. در برخی از تبلیغات شرکت های باربری ادعا میشود در اکثر نقاط نمایندگی دارند در حالی که اینطور نیست.

باربری پایتخت سبز در نقاط مختلف کرج خدمات ارائه می دهد. این خدمات در کرج شامل بخش های زیر است. برخی از از بخش ها را در بالا معرفی کردیم و مابقی بخش های دارای خدمات ویژه را در این جا معرفی می کنیم.

باربری در باغستان کرج
باربری در جهانشهر کرج
۳- انتخاب مناسب ترین وسیله نقلیه باربری

انتخاب ماشین حمل بار به دقت زیادی نیاز دارد. حجم بار شما با نوع ماشین مورد نظر باید هماهنگ و مناسب باشد. به این منظور که بار خود را بتوانید با حد اقل دفعات ممکن جابجا کنید. در صورت انتخاب ارزان ترین ماشین که غالبا وانت می باشد مجبور می شوید کرایه ی چندین رفت و آمد را پرداخت کنید بنابراین هزینه های اسباب کشی مسافت کوتاه شما افزایش می یابد.

در نتیجه لازم است که وسیله هایی را انتخاب کنید که تمام وسیله های خود را بتوانید با آن جابجا کنید و هزینه ی جابجایی برای شما کاهش یابد .

عوامل موثر در انتخاب بهترین ماشین برای اسباب کشی

فاصله مبدا تا مقصد
فصل اسباب کشی
حجم بار
وزن بار برای ماشین اسباب کشی
موقعیت منزل جدید
میزان بودجه و ماشین اسباب کشی

۴- بسته‌بندی اثاثیه منزل لازمه یک اسباب کشی ارزان

بر اساس تجربه در مورد اسباب کشی های با مسافت کوتاه ۹۰ در صد آسیب دیدگی اثاثیه منزل در بارگیری و تخلیه لوازم بویژه در پله ها بوده است. این به دلیل این است که برخی تصور می کنند که در اسباب کشی مسافت کم بخاطر فاصله ی کوتاه ، نیازی به بسته بندی وسایل ندارند.

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران