نکات مهم در اسباب کشی شرکت ها

اسباب کشی در شرکت ها

چند نکته اسباب کشی آسان اداره ها و شرکت ها

در این بخش به چند نکته اسباب کشی آسان اداره ها و شرکت ها، خواهیم پرداخت و مقالات خود را به آن اختصاص خواهیم داد. جابجایی لوازم و اسباب کشی ادارات و شرکت ها ، کاری زمانگیر و سخت بنظر می رسد. اما در اینجا چند راهکاررا به شما ارائه می دهیم که با استفاده از آن ها بتوانید بهترین بسته بندی و اسباب کشی اداره یا شرکت خود را انجام دهید . بطور مطمئن، بدون صرف هزینه زیاد و بدون دردسر.

شرکت خدمات باربری پایتخت سبز از جمله شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل درون شهری است که در تهران، کرج و همچنین شهریار فعالیت می کند. این شرکت به طور ویژه خدماتی برای برخی از شهر ها در نظر گرفته است، از جمله آن ها می توان به مواردی اشاره کرج که در زیر انواع خدمات در آن ها مشخص شده است.

باربری در عظیمیه کرج

باربری در گوهردشت کرج

این پنج تکنیک در جابجایی و اسباب کشی اداره یا شرکت خود را برای داشتن نتیجه ی بهتر در این زمینه بیاد داشته باشید:

۱) استفاده از جعبه و کارتن

معمولا بسیاری از شرکت ها تعدادی از جعبه های حمل فایل و پرونده ها را در انبار خود دارند. در این جعبه ها می توان کتاب ها ، پوشه ها و پرونده ها ی اداره یا شرکت را گذاشت و بسته بندی کرد.

جالب است که بدانید در بعضی از کشورهای جهان، در شرکتها و ادارات ، جعبه های مخصوصی برای جابجایی لوازم و وسایل پرسنل و کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد که به آنها “توت” (Tote) گفته می شود که در واقع نوعی جعبه جهت جابجایی فایل های اداری و سایر وسایل است.
۲) خالی کردن فایل ها:

پیش از آن که با شرکت باربری جهت اسباب کشی شرکت تماس بگیرید، پوشه ها و فایل ها را از جای خود بیرون بیاورید و آنها را آماده جابجایی کنید. سپس تمام پرونده ها ، فایل ها و پوشه های شرکت را آماده کنید و در کارتن ها و جعبه های مخصوص بسته بندی لوازم در اسباب کشی قرار دهید. اگر از این کارتن ها در شرکت موجود نمی باشد و یا به تعداد مورد نیازتان نیست می توانید از شرکت باربری مورد نظر که با آن قرارداد اسباب کشی را بسته اید بخواهید تا آن ها را برایتان تهیه نمایند.

نکات مهم در اسباب کشی مراکز تجاری

نکات مهم در بسته بندی لوازم شرکت

۳) دقت در بسته بندی کامپیوترها:

نقل و انتقال لوازم الکترونیکی و کامپیوتری شرکت از قبیل پرینتر ، فکس و کامپیوتر ، یکی از نکات مهم برای جابجایی و حمل بار ادارات و شرکتها، می باشد. بسته بندی این دستگاه ها در زمان باربری بسیار مهم است. به خصوص مانیتور کامپیوتر و لپ تاپ که حساس و شکستنی است. بنابراین لازم است که در کارتن ها و جعبه های مخصوص گذاشته شوند. هنگام گذاشتن اجزای کامپیوترها و دستگاه های فکس، بهتر است در جعبه های آنها از موادی مانند فوم و یا پلاستیک پر شود تا میزان ضربه وارده به آنها در طول جابجایی، به حداقل برسد.
۴) آماده سازی و داشتن طرح مشخص:

اسباب کشی در اماکن تجاری

بهتر است که پیش از شروع به جابجایی طرح و نقشه دقیقی از اینکه هر کدام از لوازم و وسایل شرکت در کجا قرار داده شوند، داشته باشید. برای این منظور باید چند اقدام را انجام دهید:
اول اینکه ، محل جدید شرکت خود را قبل از جابجایی ، مرتب و آماده کنید. دوم ، محل جدید هر کدام از وسایل را از قبل مشخص و آماده کنید.
مثلا از قبل مشخص کنید که میز کنفرانس قرار است در کدام اتاق قرار بگیرد ، میز منشی ها و کارمندان ویا پرینتر قرار است کجا باشد.آماده کردن دفتر کار جدید کار شما را پس از جابجایی بسیار راحت تر می کند. نصب دستگاه های حضور و غیاب ، دستگاه سانترال ، ویدئو پروژکتور بهتر است قبل از نقل مکان به محل جدید انجام گیرد.

باربری در کرج

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران