نگهداری درباره گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی

مراقبت از گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی

نکات مهم درباره گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی

پیشتر به میزان بسیار زیادی به بررسی نکات و مسائل مربوط به اسباب کشی منزل پرداختیم و شیوه های مختلفی از اسباب کشی ، وسایل با ارزش و همچنین نکات مهم در اسباب کشی برا افراد سالمند صحبت کردیم.

اما یکی از مهمترین وسایلی که در هر خانه ای امروزه مورد استفاده قرار میگیرد را میتوان گیاهان آپارتمانی دانست.اما بسیاری از افراد پیش از اسباب کشی نگران این موضوع هستند که گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی چگونه باید جابجا شوند.

آیا میشود ترتیبی داد تا کمترین میزان آسیب به این گیاهان وارد شود؟ما در ادامه این موضوع به بررسی نکات مهم درباره گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی خواهیم پرداخت تا کمترین میزان آسیب را متحمل شوند.

– گلدان و یا ظروف گیاهان را بنا به نوع و جنس آنها اعم از شیشه ای، پلاستیکی، فایبرگلاس و یا چوبی دسته بندی کنید. در مورد ظرف و گلدان های شیشه ای تا حد امکان نهایت دقت را در طول اسباب کشی را بکار ببرید.

ترفند هایی برای نگه داری گل های آپارتمانی در اسباب کشی

– پیش از شروع اسباب کشی به گیاهان و گل ها (غیر از گیاهان بیابانی مانند کاکتوس) آب بدهید اما در این کار افراط نکنید. در حدی که خاک آنها کمی مرطوب باشد و پس از اسباب کشی حداقل تا چند روز نیازی به آبیاری نداشته باشند.

– گلدان های کوچک تهیه و گلها را در آنها بگذارید و تا جای ممکن جای آنها را در جعبه های اسباب کشی، محکم کنید.

ضمنا حتما فضای خالی درون جعبه را هم با استفاده از موادی مثل فوم یا روزنامه پر کنید تا هنگام حرکت ماشین اسباب کشی، گلدان ها تکان نخورند و خاک آنها در جعبه نریخته و همچنین ساقه و برگ های گیاهان با تکان های ماشین، آسیب نبینند.

 

– گذاشتن گیاهان در خودروی باربری را جزء مراحل آخر بگذارید و به کارگر حمل بار که مسئول این کار است، تاکید کنید که نهایت دقت را در این کار انجام بدهد. شرکت های باربری به ویژه در شهرهای حومه پایتخت از جمله باربری در کرج و باربری در شهریار می توانند در این امر به شما کمک کنند.

در صورتی که قصد اسباب کشی دارید و همچنین در اسباب و وسایل خود گل های آپارتمانی دارید می توانید به طور ویژه از خدمات موسسه پایتخت سبز استفاده کنید.

باربری در باغستان کرج

باربری در جهانشهر کرج

– اگر قصد حمل بار به شهرستان را دارید، سعی کنید زمانی را جهت باربری و اسباب کشی انتخاب کنید که کمترین نوسانات و تغییرات دمای هوا در آن روز باشد تا بر اثر سرما یا گرمای ناگهانی، گیاهان دچار مشکلی نشده و سالم به مقصد برسند.

– اگر تعداد گلها و گیاهان شما کم و اندازه گلدان شان هم بزرگ نیست، می توانید با ماشین شخصی خودتان آنها را به محل جدید حمل کنید. امید است با بخ کار بردن این نکات مهم در اسباب کشی های خود دچار کمترین میزان آسیب برای گیاهان آپارتمانی شوید.

حمل و نقل گیاهان

با همه این اوصاف ممکن است روزهای اولیه پس از اسباب کشی، نیاز به تعویض خاک گیاه باشد، بنابراین می توانید اقدامات زیر را در فرصت مناسبی انجام دهید:

– برگه های روزنامه و یا چندین کاغذ باطله در جایی که می خواهید خاک گلدان را عوض کنید، پهن کنید.

– گلدان جدید را آماده کرده و در گوشه ای از آن محل قرار دهید.

خدمات ویژه باربری اتو بار پایتخت را می توانید با قیمت های باور نکردنی و خدمات ویژه در شهر های زیر دریافت کنید . با ما همراه باشید.

باربری در عظیمیه کرج

باربری در گوهردشت کرج

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران