حفاظت لوازم ارزشمند در اسباب کشی

وسایل ارزشمند و اسباب کشی

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

خدمات اسباب کشی شرکتهای باربری و اتوبار تهران با هدف کمک و یاری رساندن به کسانی که قصد جابجایی و حمل اثاثیه منزل و شرکت را دارند صورت می گیرد و اگر چنانچه شما از خدمات بهترین شرکتهای فعال در این استفاده کنید، نه تنها براحتی از عهده باربری و جابجایی لوازم و وسایل منزل و یا محل کار خود بر می آیید بلکه در سریع ترین زمان ممکن و براحتی این کار صورت گرفته و در پایان اسباب کشی از نتیجه کار کاملا راضی و خشنود خواهید بود.

انتخاب گزینه مناسب برای دریافت خدمات می تواند به عنوان یکی از چالش های مهم در این زمینه تلقی گردد. با ما در این مقاله همراه باشید تا نکاتی مهم درباره حفاظت از وسایل ارزشمند در زمان جابه جایی آشنا شویم.

مقالات مشابه به این مقاله که می تواند در بالارفتن اطلاعات شما موثر واقع گردد.

نکات مهم در روز اسباب کشی

باربری در باغستان کرج

 

اما اسباب کشی و جابجایی وسایل دارای نکات ریز و مهم فراوانی است که بارها درباره آن در مقالات مختلف نوشته ایم.

به یاد داشته باشید که صرفا انتخاب یک شرکت باربری و اتوبار ایمن تنها بخش مهم کار نیست. بلکه خود شما هم باید جهت جابجایی و حمل بارها به محل جدید از چند روز قبل کاملا آماده باشید و یک سری کارها را از قبل انجام دهید تا در روز موعود که کارگران و پرسنل شرکت باربری به منزل و یا دفتر کار شما جهت خدمات بسته بندی و سپس حمل آنها می کنند،

همه چیز کاملا آماده باشد و خیال شما و همکاران (و یا اعضای خانواده در صورت اسباب کشی منزل) کاملا راحت باشد که هیچ یک از وسایل و لوازم حساس و مهم آسیب نمی بینند و یا گم نمی شوند.

 

وسایل ارزشمند در جابه جایی

 

نکات مهم درباره حفاظت از وسایل در زمان اسباب کشی

اینجاست که محافظت از لوازم ارزشمند در زمان جابجایی و انتقال بارها مشخص می شود. در واقع یکی از نکات مهم قبل از اسباب کشی این است که از قبل آماده جمع آوری وسایل باشید.

به خصوص وسایل ارزشمند. لوازم و وسایل گرانبها و یا با ارزش اشخاص حقیقی (مدارک و لوازم شخصی) و یا اشخاص حقوقی (مدارک و یا سرمایه های شرکت ها، سازمان ها) که هر کدام به چند دسته تقسیم بندی می شوند و باید در حفظ و نگهداری آنها کاملا دقت کرد.

چرا که در صورت گم شدن و یا آسیب دیدن در زمان باربری و حمل بار، ممکن است دچار ضررهای جبران ناپذیری شوید.

وسایلی که شخصا باید در اسباب کشی بسته بندی کنید.

از جمله لوازمی مانند:
• مدارک شخصی (شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت، مدارک تحصیلی، مالی، سند خانه و غیره)
• مدارک سازمانی و رسمی شرکت ها، سازمان ها، بانک ها شامل اسناد بسیار مهم ثبت شرکت و یا سازمان و مدارکی که صرفا مدیران به آنها دسترسی دارند (مانند بعضی از پرونده ها و اسناد مالی بسیار مهم )
• پول، طلا و جواهرات، ارز و کلیه دارایی ها و پس انداز خانواده
• برخی اشیاء قیمتی و یادگاری های قدیمی از جمله فرش های بسیار با ارزش دست ساز و یا تابلوهای نفیس
• برخی اشیاء شکستنی مهم و حساس با ارزش

 

به یاد داشته باشید که در موارد نام برده – به ویژه سه مورد اول – بهتر است خودتان کار بسته بندی و جابجایی آنها را در زمان اسباب کشی و حمل بار انجام بدهید.

این نکته حائز اهمیت است که در واقع به انتقال مدارک شخصی و یا سازمانی و همچنین پول نقد و جواهرات به اندازه کافی توجه داشته باشید و با استفاده از خودروی شخصی و یا اعضای خانواده اقدام به حمل آنها به محل جدید کنید.

اما نکته اینجاست که بسیاری از اشیاء و لوازم با ارزش خانه و یا شرکت را هم می توانید جهت حمل و انتقال به محل جدید، به کارگران شرکت های اتوبار و باربری تهران بسپارید.

امروزه دیگر یک کارگر حمل بار به خوبی از اهمیت حمل و جابجایی ایمن وسایل و اثاثیه وسایل منزل و یا شرکت ها آگاه است و از طرف دیگر از آنجایی که شرکت های باربری تهران، در طول ارائه خدمات خود به مشتریان خود کلیه اسباب و اثاثیه آنها را بیمه می کنند، دیگر هیچ نیازی به نگرانی درباره وسایل ارزشمند قیمتی و یا شکستنی نیست.

در صورتی که قصد استفاده از خدمات باربری در عظیمیه کرج و یا باربری در جهانشهر کرج و یا باربری در گوهردشت کرج را دارید. توجه به این موضوع ضروری است که شرکت های باربری در این مناطق موظف به بیمه وسایل شما هستند.

 

محافظت از وسایل با ارزش در اسباب کشی

خوشبختانه با رعایت اصول اسباب کشی توسط مشتریان و همچنین کارکنان شرکت های اتوبار تهران براحتی می توان کلیه لوازم شکستنی و حساس و مهم را بسته بندی و سپس آماده کرد.

اما با این حال رعایت احتیاط لازم است و بنابراین توصیه می کنیم که حتما موارد زیر را پیش از شروع کار جابجایی در نظر بگیرید:

– در زمینه بارنامه و بیمه باربری حتما از آن شرکت بپرسید:
به یاد داشته باشید که حتی در صورتی که کلیه لوازم شما به بهترین شکل ممکن بسته بندی و آماده جابجایی به نقاط دیگر تهران و یا حمل بار به شهرستان مورد نظر شما شده باشند، باز هم در طول مسیر هر اتفاقی ممکن است بیوفتد و این بیمه لازم است.

– از نحوه بسته بندی مطمئن شوید:
بسیاری از کارکنان شرکتهای باربری تهران تلاش می کنند که در زمینه بسته بندی نهایت دقت و احتیاط را انجام بدهند و با استفاده از کارتن های چند لایه، فوم و پلاستیک های مخصوص حبابدار، استرچ رپ و غیره کلیه وسایل را آماده ارسال به مقصد کنند. ولی رعایت نکات مهم نیز در این میان اهمیت خاصی دارد. برای مثال حتما بر روی کارتن هایی که حاوی لوازم شکستنی هستند، عنوان شکستنی نوشته شود.

– وسایل مهم و شکستنی ها را جدا کنید:
هنگامی که کارگران حمل بار به منزل و یا دفتر کار شما می آیند حتما وسایل ارزشمند، یادگاری ها، لوازم شکستنی را جدا کرده و از آنها بخواهید که وسایل شکستنی شما را با دقت بیشتری بسته بندی کنند و بر روی جعبه هاو کارتن های آنها برچسب (label) زده شود.

شرکت اتوبار پایتخت سبز به تازگی اقدام به اخذ بیمه حمل و نقل و اسباب کشی برای واحد شهریار خود نیز کرده است . از این رو در صورتی که قصد استفاده از خدمات باربری در شهریار را دارید ، می توانید با خدمات  مجموعه ما از بیمه بودن وسایل خود اطمینان حاصل کنید.

 

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران