نکاتی در مورد اثاث کشی منزل

مهمترین نکات در مورد اسباب کشی

شما با بسته‌بندی کردن لوازم منزلتان ، آن ها را در هنگام اسباب کشی در برابر هر گونه خسارت و آسیبی بیمه می کنید. ایمنی اثاث کشی شما با قراردادن بخشی از بودجه خود به بسته‌بندی، تضمین خواهد شد . و همچنین بسته‌بندی باعث می شود که اسباب کشی مسافت کوتاه شما سریع تر انجام شود. برای اینکه بسته بندی سریع تر انجام شود، اسباب ریز و خرد خود را میتوانید از قبل جمع آوری و بسته بندی کنید. بسته‌بندی باعث جلوگیری از بی نظمی و گم شدن لوازم منزلتان می شود.

انتخاب زمان مناسب اسباب کشی

انجام اسباب کشی در زمان مناسب یکی دیگر از راه های اثاث کشی ارزان، است. در فصل تابستان معمولا بیشترین جا به جایی ها انجام می‌شود. در این فصل قیمت اسباب کشی بالاتر از دیگر فصول است. بنابراین در این ایام تا جایی که مقدور است اسباب کشی نکنید. از مهم ترین نکات درباره اسباب کشی منزل همین مساله است.
روز اسباب کشی نیز علاوه بر فصل، در هزینه باربری موثر است. در وسط هفته ، اسباب کشی، به دلیل کاهش میزان جابه‌جایی ،قیمت باربری کمتر است.
همچنین برای کاهش زمان اسباب کشی منزل وهمینطور کاهش هزینه باربری، جا به جایی خود را به ساعات اوج ترافیک موکول نکنید.
چه کارهایی لازم است انجام دهیم تا اسباب کشی راحت داشته باشیم؟

اثاث کشی راحت
قطعا شما هم ممکن است از دردسرهای حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی آگاه باشید. بنابراین نکاتی برای کاهش دردسرهای اسباب کشی وجود دارد که با رعایت آنها یک اسباب کشی آسان را نکاتی تجربه کنید.
۱- از قبل آمادگی داشته باشید
برای اثاث کشی منزلتان شما باید خود را از حدود یکی دو هفته قبل آماده کنید. نشانه‌گذاری کارتن‌ها و بسته‌بندی را آغاز کنید.
همه چیز را برای آخر کار نگذارید. آمادگی شما همچنین استرس‌های اثاث کشی را کاهش می دهد.

۲- برای اسباب کشی منزل خود برنامه‌ریزی داشته باشید
به ترتیب اولویت یک لیست از کارهایی که قرار است در طول اسباب‌کشی انجام دهید را در یک دفترچه یادداشت کنید. این کارموجب کاهش سردرگمی هنگام اسباب کشی منزلتان می شود.
چک لیست اثاث کشی

۳- مسیر جابه‌جایی خود را مشخص کنید
مسیر منزل قدیم تا جدید خود را از روز قبل اسباب کشی می‌توانید بررسی کنید. در این صورت می توانید نزدیک ترین و کم ترافیک ترین مسیر را مشخص کنید تا هر چه سریعتر جابه‌جا شوید.

۴ – از دیگران کمک بگیرید
شما در هنگام اسباب کشی منزل قطعا به کمک نیاز خواهید داشت. بنابراین از دوستان یا آشنایان خود کمک بخواهید . وسایل سنگین را به هیچ عنوان خودتان جا به جا نکنید. چراکه ممکن است به سلامت خود و همچنین اثاث منزل آسیب بزنید.
توصیه می شود که از کارگران اسباب کشی آموزش دیده و متخصص یک شرکت باربری کمک بگیرید. چرا که آن ها سال هاست این کار را انجام میدهند و در آن حرفه ای عمل می کنند و میتوانند اثاثیه منزل شما را با ایمنی کاملی جا به جا کنند.

۵ – چیدمان صحیح وسایل در ماشین حمل بار
بارچینی و چیدمان صحیح اثاثیه در وسیله نقلیه باربری، به سهولت اسباب کشی مسافت کوتاه کمک زیادی می‌کند. و همچنین تخلیه بار شما را نیز آسان‌تر می‌کند.

باربری در یوسف آباد تهران | اتوبار در شهرک ژاندارمری تهران | باربری در پل گیشا تهران | اتوبار در شهرآرا تهران